Öğrenciler halinden memnun

Bu haber 08 Ekim 2014 - 0:47 'de eklendi ve 596 kez görüntülendi.

ogrencilerrMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, kampüs içinde ve Meslek Yüksek Okullarında, öğrencilerin vakit geçirebileceği birçok oyun ve spor alanlarıyla öğrencilerin verimli zaman geçirmesini sağlıyor.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, kampüs içinde ve Meslek Yüksek Okullarında, öğrencilerin vakit geçirebileceği birçok oyun ve spor alanlarıyla öğrencilerin verimli zaman geçirmesini sağlıyor.

Öğrenciler, ders aralarında oyunlar oynuyor, spor yapıyor, dans ediyor ve müzik dinliyor. Boş zamanlarını iyi değerlendirmeleri için uygun ortam koşulları sağlayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, öğrencilerden tam not alıyor.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (M.M.Y.O) öğrencilerinden Radyo Televizyon Teknolojisi , Pazarlama ve Ticaret bölümü okuyan bir grup öğrenci ders sonu oynadıkları langırt oyunlarında objektiflerimize takıldı.

Genciz ve eğlenmeyi çok seviyoruz

Radyo Televizyon Teknolojisi öğrencisi Metahan Akbal, üniversitenin çok eğlenceli geçtiğini belirterek, “ Ders başlarında ve sonlarında üniversitenin bize sunmuş olduğu aktivitelerle ilgilenmeyi çok seviyoruz. Genciz ve eğlenmeyi çok seviyoruz. Muğla ve üniversitede tam gençler için parmakla gösterilecek bir yaşam koşulları var. Ders aralarında stres atmak için arkadaşlarla langırt ve bilardo oynuyoruz” dedi.

Bunlar bizi dinç tutuyor

Pazarlama ve Ticaret alanında okuyan Arife Yılmaz ise, okul saatleri arasında hiç sıkılmadığı belirterek, “ Burada öğrencilik çok rahat ve derslerde çok etkili olabilmemiz için stres atacak birçok oyunlar var. Ders aralarında oyun oynuyoruz, dans ediyoruz, müzik dinliyoruz ve spor yapıyoruz. Bunlar bizi çok dinç tutuyor” diye konuştu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.