Öğrenciler çiçeklerle karşılandı « Hamle Gazetesi

Öğrenciler çiçeklerle karşılandı

Bu haber 21 Ekim 2014 - 0:03 'de eklendi ve 681 kez görüntülendi.

ogrencilerrrMuğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Çanakkale Gezisi’ne katılan öğrenciler Muğla’da karanfillerle karşılandı.

Kadir Tamer

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Çanakkale Gezisi’ne katılan öğrenciler Muğla’da karanfillerle karşılandı. Çanakkale gezisinden dönen öğrenciler Muğla İl Emniyet Müdürlüğü önünde Emniyet Müdürü Veysal Tipioğplu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyesi Bayram Akça tarafından karşılandılar. Çanakkale gezisinden dönen öğrenciler daha sonra bir süre Muğla Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ile bir süre sohbet ederek Çanakkale gezisinde edindikleri izlenimleri anlattılar.

Muğla Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğin ‘Çanakkale Ruhu’nun yaşatılmak için yapıldığına dikkati çeken Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, “Çanakkale ruhunu anlamak, Çanakkale’de neler olduğunu anlamak çok önemli. Bizde gençlerimizi, evlatlarımızı bir milletin nasıl var olduğunu, bir milletin nasıl kurtulduğunu anlamak, hangi şartlarda, hangi birlik ve beraberlik içerisinde bu ülke topraklarını koruduğumuzu anlamak ve anlatmak maksadı ile böyle bir organizasyon içerisine girdik. Ümit ediyorum ki diğer arkadaşlarda ilk izlenimler olumluydu. Bu anlamda yaptığımız bu organizasyonun inşallah devamı gelecek” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.