Odesa’dan Dalaman’a ilk uçak geldi

Bu haber 22 Temmuz 2016 - 1:09 'de eklendi ve 560 kez görüntülendi.

Odesa’dan Dalaman’a ilk uçak geldi  (2)Ukrayna’nın Odesa kentinden Dalaman’a ilk defa gelen uçak yolcuları için YDA Dalaman Havalimanı’nda özel bir karşılama yapıldı.

Kadir Tamer

Ukrayna’nın Odesa kentinden Dalaman’a ilk defa gelen uçak için YDA Dalaman Havalimanı’nda özel karşılama yapıldı. Odesa’dan Dalaman’a ilk defa gelen uçağın yolcuları için havalimanında düzenlenen resepsiyonda konuşan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Odesa’dan yolcuların tur operatörü TPG’nin organizasyonu ile Dalaman’a geldiğini belirterek, “Odesa’dan Dalaman’a uçak dolu geldi. Bölgemize, Odesadan ilk defa bir uçuş gerçekleşiyor. Odesa, Ukrayna’nın önemli kentlerinden biri. Bu seferlerin giderek artacağını düşünüyoruz. Ukrayna bu sene yükselen pazar. Bu pazarda Dalaman bölgesi Marmaris, Fethiye olarak Pazar payını arttırmaktadır” dedi.

Odesa’dan Dalaman’a gelen Ukraynalı turistler ise Dalaman bölgesinin sahip olduğu tarihi ve doğal zenginlikleri merak ettiklerini anlatarak, “Özellikle Marmaris ve Fethiye’de tatil yapan arkadaşlarımızın olumlu izlenimleri var. Havalimanındaki sıcak karşılama için teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandılar.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.