Oda başkanından taksi duraklarına ziyaret

Bu haber 17 Mayıs 2014 - 0:22 'de eklendi ve 574 kez görüntülendi.

odabakskanitaksiBodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı ve Başkan Vekili Derya Tosunoğlu taksi duraklarını ziyaret ettiler.

Haber Merkezi

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı ve Başkan Vekili Derya Tosunoğlu taksi duraklarını ziyaret ettiler.

Oda Başkanı Hasan Kablı, yaz sezonunda taksici esnafı başta olmak üzere yerleşik halka ve dışarıdan gelecek olan misafirlere daha iyi hizmet verebilmesi için eksiklerini yerinde görmek, dert ve şikâyetlerini dinlemek amacıyla bu ziyaretlere başladıklarını belirtti. Ziyaretlerin tüm taksi durakları ve toplu taşıma duraklarını kapsayarak devam edeceğini belirten Kablı, “Taksi duraklarımızda şoför esnafımızın sorunlarını dinleyerek her durak için ayrı raporlar hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu raporları Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğüne sunacağız ve bu sorunların çözülmesi için takipçisi olacağız” dedi.

Duraklardan gelen şikâyetlerin genelde aynı başlıklar altında toplandığını belirten Kablı, esnafın özellikle yaz sezonunda artan korsan taşımacılıktan dolayı mağduriyetlerini belirttiğini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.