Ocak aday adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Ocak aday adaylığını açıkladı

Bu haber 05 Ocak 2015 - 0:22 'de eklendi ve 913 kez görüntülendi.

ocakadayadayiHaziran ayında yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde CHP’den aday adaylığını açıklayan ikinci isim Seydikemer’li Veteriner Hekim Necati Ocak oldu.

İlkay Yıldız

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Haziran ayında yapılacak milletvekilliği genel seçimleri öncesi aday adaylığını resmi olarak açıklayan ikinci isim Seydikemer ilçesinde veteriner hekimlik yapan Necati Ocak oldu.
Menteşe Öğretmenevinde basın mensupları ile bir araya gelen Ocak’ın aday adaylığı açıklamasına CHP Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın, Kadın Kolları İl Başkanı Belkıs Bozacı da katıldı. Neden aday olduğunu ve belli başlı projelerini açıklayan Ocak, “Siyasete 1986 yılında Sosyal Demokrat Halkçı Parti’de, ardından SHP-CHP birleşme sürecinde birleştirici yönetim kurulunda görev alarak başladım. 1999 yılındaki İl Genel Meclisi üyeliği seçimlerinde Fethiye’de birinci sırada yer aldım. 2015 genel seçimlerinde Türkiye’nin daha iyi bir yere gitmesi, Cumhuriyet değerlerinde yapılan aşınmaları tamir etmek için iktidara talip bir partiyiz. Türkiye’de üretimin ve halkça bölüşümün gerçekleşmesi, Türk ekonomisinin dışa bağımlılıktan kurtarılması, kalkınmanın tarım ve hayvancılık ön plana alınarak hakça gerçekleştirilmesi için çaba sarf etmek istiyorum. Bütün projelerim bu yönde. Meclise gitmekteki amacım, bütün bu inandığım ve bildiğim konularda mücadele vermek. Ben bir projenin adayı olmak istiyorum. Türkiye’nin sorunları arasında hukukla mücadele de var. Yarım kalan Cumhuriyet projesi konusunda mücadele etmemiz ve çaba sarf etmemiz gerekiyor. Buna da Türkiye’nin ihtiyacı var” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.