Nurus, bayilik ağını genişletiyor

Bu haber 23 Nisan 2015 - 22:31 'de eklendi ve 797 kez görüntülendi.

nurusOfis mobilyası alanının lider üreticilerinden Nurus Mobilya, artan talebe cevap verebilmek üzere 2015 yılında perakende ağını büyüteceğini ve yeni bayilikler verileceğini açıkladı.
Haber Merkezi
Nitelikli tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında birçok özel projeye imza atan lider mobilya üreticilerinden Nurus, Türkiye’deki ve dünyadaki satış noktaları ile ağını güçlendirmeye devam ediyor. Sahip olduğu birikim ve iş ortağı olarak müşterilerine yaklaşımı sayesinde sektörde farklı konumlanan Nurus, özgün tasarımlarıyla ofislerden havalimanına, sosyal alanlardan eğitim kurumlarına uzanan zengin çözümlere sahip. Şehirleşmenin hızlanması ve beraberinde inşaat sektörünün gelişmesi ile mobilya pazarının büyümesine olanak sağladığını belirten Nurus CEO’su Dinçer Sinici talebin daha da arttığının altını çiziyor. Sinici “Markamızın ofis yaşamında motivasyonu öncelikli kılan ve kullanıcıyı merkezine alan 90’dan fazla ürün ailesi bulunuyor. Nurus olarak; hem iç pazara hem de dış pazara sunduğumuz ürünlerimiz ile dünyanın önde gelen ofis mobilya üreticileri arasında yer alıyoruz. Ürünlerimizi Belçika’dan Mısır’a, Türkmenistan’dan Suudi Arabistan’a kadar 30’dan fazla ülkede kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Almanya’da açtığımız yeni satış ofisimizle, bu bölgedeki bayi ağımızı genişletiyoruz. Yeni ürünlerimiz ve yatırımlarımızla birlikte bayi kanalındaki ciromuzu 10 milyon TL civarında artırmayı hedefliyoruz” dedi.
Yurt içinde yeni bayilikler vereceğiz
Nurus, olarak tasarımlarının çok iyi tanındığını belirten Dinçer Sinici,“Türkiye’de başlıca İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli ve İzmir olmak üzere 8 şehirde mağazalarımızla yer alıyoruz. 2015 hedeflerimiz doğrultusunda artan talebe cevap verebilmek üzere perakende ağımızı büyütmeyi ve yeni bayilikler vermeyi planlıyoruz. Hedefimiz, yıl içinde yurt içi bayi sayımızı 3 katına çıkarmak” şeklinde konuştu.
Nurus Bayisi olmak isteyen Türkiye’nin dört bir yanındaki girişimciler bayilik başvurularını firmanın internet sitesi üzerinden (http://www.nurus.com.tr/bayi-talep-formu) gerçekleştirebiliyor.
Nurus Hakkında
1927 yılında kurulan Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 30’dan fazla ülkede 50’yi aşkın bayisi ile faaliyet gösteriyor. Marka, ofis yaşamında motivasyonu öncelikli kılarak, kullanıcıyı merkezine alan tasarım odaklı çözümleriyle firmaların çalışan verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.