Nuri Öztürk aday adaylığını açıkladı

Bu haber 25 Mart 2015 - 23:50 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

nuriozturkkNuri Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu. İl binasında düzenlenen basın toplantısında Öztürk, “7 Haziran akşamı Milliyetçi Hareket Partisi iktidarı ülkemizin üzerine bir bahar güneşi olarak doğacaktır” dedi.
Mert Can Kaymak
Nuri Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu. Açıklamaya MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ilçe başkanları, kadın kolları başkanları ve partililer katıldı.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olarak müracaatta bulunduğunu ifade eden Nuri Öztürk; “Bu müracaatımı il başkanlığımızda kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Türkiye’nin içinde bulunduğu ortamı uzun uzadıya anlatmaya gerek yok, devletimizin gelenek yapısının yıpratıldığı, insanlarımızın düşünme yeteneğinin yavaş yavaş azaltıldığı bir ortamda Türkiye’mizin Milliyetçi Hareket Partisi’nin acilen Milliyetçi Hareket Partisi iktidarına ihtiyacı vardır. Bu anlamda şahsım olarak partime katkı sağlayabileceğim düşüncesi ile aday adaylığı müracaatımı bulundum” dedi.
Öztürk Konuşmasına şöyle devam etti:
“1965 yılında Fethiye’de doğdum. Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldum. 26 yıldan buyana Fethiye ilçesi Karaçulha kasabasında eczacılık mesleğini sürdürmekteyim. Eczacılık mesleğinin yanında sosyal faaliyetler içerisinde de yer almaktayım. Örnek olarak 11 yıl boyunca okul aile başkanlığı, okul dernek başkanlığı beş yıl Karaçulhaspor Kulübü sekreterliği bunlar belli başlı olanlarıdır. Diğer sosyal faaliyetlerde bölgemizdeki insanlarımıza yardımcı olmak adına üzerimize düşen tüm vazifeyi yapmaktayız.
Şu safhadan itibaren partimiz adına aday adaylığı müracaatında bulunan bölgemizdeki tüm aday arkadaşlara ben şahsım adıma başarılar diliyorum. Teşkilatımızın göstereceği adaylar ile birlikte partimizi iktidara yürümesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Şahıs olarak bana görülen ve her türlü verilen görevi yapmaya hazırım. Listenin içinde olmuşuz, dışında olmuşuz, birinci sırada olmuşuz, sonuncu sırada olmuşuz hiç önemli değil bizim için önemli olan Türk Milleti’nin geleceği teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara gelmesidir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.