Nurettin Hoca Siz Neymişsiniz Be?

Bu haber 19 Ağustos 2015 - 22:31 'de eklendi ve 1.094 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Sevgili okurlarım, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’den bahsetmek istiyorum. Sayın Demir’e bir bakıyorsun yurdun değişik yerlerinde partisi adına toplantılar yapıyor, yine bir bakıyorsun TBMM’de soru önergeleri vermesi ile ün yapan bir milletvekilidir. CHP’nin Muğla Milletvekilinde dur durak yok. Bakıyorsun yerel basına hemen hemen her gün değişik türde basın açıklamaları yapıp Muğlalı seçmenin gözüne girmesini biliyor. Yine ayrıca Muğla’nın tüm ilçelerini ve mahallelerini tek tek dolaşıp seçmenle birlikte olmaya çalışıyor. İşte bu da Sayın Demir’in yoğun bir şekilde çalıştığını gösteriyor. Öylede olduğu için tekrar yine CHP’den milletvekili seçilmesine neden oluyor.

Sevgili okurlarım, Nurettin Hocamız tıp dalında bilim adamı olduğu kadar kendini siyaset dalında da kabullendirmiş saygın bir isim olarak anılıyor. Konuşma tarzı ile insanları etkileyebiliyor. Her şeyden önce az ve öz konuşup seçmenine bilgiler verebiliyor. Nurettin Hocamıza bir bakıyorsun Bodrum’da bir bakıyorsun Kavaklıdere ilçesinde yorulmak yok var gücü ile CHP adına bir şeyler yapmaya çalışıyor. Önceki gün CHP il binasında Sayın Demir lehine güzel konuşmaların yapıldığını gördüm. Yapılan konuşmalarda yine Sayın Demir’in başarılı çalışmalarını dile getiriyorlar. Bu tür güzel konuşmalar yapılınca bende memnun oldum. Çünkü Sevgili Nurettin Demir Hocamız CHP adına bir ayrıcalıktı diyebilirim.

Sevgili okurlarım, CHP Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’in ayrı bir özelliği de var. O da şu yurdun neresine giderse gitsin bilhassa Muğla’da olup biten ne varsa Ankara’daki Danışman’ı Fatma Genç Hanım’a bildiriyor. Fatma Hanım’da mail ile binlerce basın mensubu ve çok sayıda vatandaşa gönderiyor. İşte bu da Sayın Demir adına ayrı bir güzellik oluyor.

Sevgili okurlarım, Sevgili Hocamız Nurettin Bey bürokratlarla olsun değişik partilerin siyasileri ile olsun güzel diyalogları ile iyi geçinmesini iyi biliyor. Tabi böylelikle de Muğla adına iş yaptırmasını da biliyor. Muğla CHP İl Binası’nda Sevgili Hocamız Nurettin Bey için güzel konuşmalar yapılıyor diye konuştum ya bakınız neler konuşuldu: Hoca hakikaten adam gibi adam. Bu iş birde tecrübe ister, işte bu özellik Nurettin Bey’de. Bir de insanlara yaklaşım tavrı daha başka. İşi gücü CHP adına nasıl bir güzel yapabilirim görüşü ile hareket ediyor. Daha neler neler konuşuldu. Ben de böylesine değerli bir milletvekili olan adını güzelliklerle andıran Sayın Nurettin Hoca’yı kutladığımı belirtmek istiyorum sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.