Nuray Bozyer adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Nuray Bozyer adaylığını açıkladı

Bu haber 01 Kasım 2013 - 23:03 'de eklendi ve 1.112 kez görüntülendi.

nurayadaydayi231316543134132132Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer, 30 Mart 2014’te yapılacak seçimlerde tekrar aday olduğunu açıkladı.
Haber Merkezi
Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer 2014 Mart ayında yapılacak olan seçimler için AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığı dilekçesini AK Parti İlçe Teşkilatına sundu. Adaylık başvurusu sonrası konuşan Bozyer; “Tüm bölgeye ustaca hizmet etme adına talibim” dedi.
10 yıldır Kavaklıdere Belediye Başkanlığı görevini yürüten Nuray Bozyer, görev süresince ilçeyi köyden kente dönüştürülmesi adına büyük mücadele verdiklerini söyledi. Kavaklıdere’nin ihtiyacı duyduğu yatırımları tel tek yerine getirdiklerini kaydeden Bozyer, “Kavaklıdere’de huzurlu ve sağlıklı yaşam için gecemizi gündüzümüze kattık. Geçen 10 yılda kazandığımız tecrübe, çevre, heyecan ve enerji ile büyükşehir ilçesine ustalık döneminde hizmet için ben de varım. Koltuktan güç aldığımıza değil koltuğa güç verdiğimize inanıyorum. Ölümde ağlayan düğünde oynayan üzüntülü ve sevinçli günlerde halkla iç içe olan biri olarak, kimseyi kırmadan kin ve nefret beslemeden herkesin belediye başkanı olarak adaletli bir hizmet anlayışı ile görevimizi sürdürdük. Ustaca hizmet için yeniden talibim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.