Nikah şahidi Başkan Acar oldu

Bu haber 03 Nisan 2014 - 19:00 'de eklendi ve 799 kez görüntülendi.

nikahacar651165165Marmaris Belediyesi’ne evlenmek amacıyla başvuru yapan Demet Orhan&Yasin Ünver çiftine Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar şahitlik etti.

Haber Merkezi

Marmaris Belediyesi’ne evlenmek amacıyla başvuru yapan Demet Orhan&Yasin Ünver çiftine Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar şahitlik etti.

Marmaris Belediyesi’nde düzenlenen nikah törenine çiftin yakınları ve arkadaşları katıldı. Evlendirme memuru Zuhal Gürbüz tarafından nikahları kıyılan çiftin ricasını kırmayan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’da şahit sandalyesine oturdu. Kıyılan nikahın ardından yeni çiftin alyanslarını takan ve gelin Demet Orhan’a evlilik cüzdanını takdim eden Başkan Acar, “Bu heyecanınız ve sevginiz hiç bitmesin. Kızım sen bu yuvayı çekip çevireceksin. Yuvanıza dört elle sarılın, mutluluğunuz daim olsun” dedi.

Nikah töreninde Başkan Acar minik bir hayranı için de imza verdi. Küçük Asya, Başkanı tebrik ettikten sonra imzasını istedi. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, küçük Asya’ya Atatürk’ün İnkılaplarının yer aldığı resimli hikaye kitaplarını hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.