Nikâh için Sarsala Koyu’nu seçtiler

Bu haber 30 Eylül 2014 - 0:05 'de eklendi ve 711 kez görüntülendi.

nikahicinDalaman’da dünya evine giren bir çift nikâh için dünyanın en güzel koylarından birisi olan Sarsala Koyu’nu seçti. Nikâhı Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz kıydı.

Haber Merkezi

Dalaman’da evliliğe ilk adımı atan Nadire ve İsmet Derin çifti klasik nikâh töreni olarak Dalaman’ın dünyaca ünlü koyu Sarsala Koyu’nu seçti. Sahilde kumsallar üzerinde gençlerin nikâhını Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz kıydı.
Ali-Sevim Kaya çiftinin kızı Nadire ile Ziya-Fatma Derin çiftinin oğlu İsmet hayatlarının en anlamlı gününü ölümsüzleştirmek bir ilki gerçekleştirmek ve Sarsala Koyu’nda ilk nikâhı kıydırmak istediklerini açıkladılar. Nikâhtan önce kısa bir konuşma yapan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Genç çiftlerimiz hayatlarının en güzel gününde Sarsala Koyu’nda nikâh kıydırmak istediklerini söylediler. Biz de Belediye olarak sıcak baktık. Sanırım Sarsala Koyu’nda kıyılan ilk nikâh olduğu için bu nikâhın ayrı bir önemi olduğunu düşünüyorum. Her iki aileye de hayırlı uğurlu ve gençlerimize de ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Nikâh töreninden sonra genç çift ve arkadaşları ile Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Belediyeyle ait tekne ile koyları dolaştı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.