Nihat Öztürk’ten Yatağan’a ziyaret

Bu haber 12 Ekim 2015 - 0:42 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

Nihat Öztürk’ten Yatağan’a ziyaretMuğla Ak Parti 2. sıra Milletvekili Adayı Nihat Öztürk seçim çalışmaları için önceki gün Yatağan’a gelip Sendika Başkanları, Dernek Kuruluşları ve esnaflarla bir araya geldi.

Hüseyin Kocabıyık

Muğla Ak Parti 2. sıra Milletvekili Adayı Nihat Öztürk seçim çalışmaları için önceki gün Yatağan’a gelip Sendika Başkanları, Dernek Kuruluşları ve esnaflarla bir araya geldi.

Ak Parti Milletvekili Adayı Sayın Öztürk vatandaşlardan oy istedi ve Ak parti’nin tek başına iktidar olacağını söyledi.

Tes-İş Sendika Başkanı Fatih Erçelik’i makamında ziyaret eden Milletvekili Adayı Nihat Öztürk beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük, parti üyeleri, belediye meclis üyeleri hazır bulundular. Tes-İş Sendikası’nda yapılan sohbette Sayın Öztürk Yatağan’da kendilerine gösterilen samimi havadan dolayı ilçe halkına teşekkür ederek, “Allah kısmet ederse tek başımıza iktidar olup Yatağan’a bir şeyler getirmenin hizmetini yapacağız” dedi.

Tes-İş Sendika Başkanı Fatih Erçelik ise, “Nihat Bey’in sendikamıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür eder siyasi hayatında başarılar dileriz” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.