Nihat Öztürk tapu sevincine ortak oldu

Bu haber 30 Aralık 2015 - 22:42 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

NİHAT ÖZTÜRK  TAPU SEVİNCİNE ORTAK OLDUAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, TOKİ tarafından Kavaklıdere ilçesinin Çayboyu Mahallesine yaptırılan 94 konutun hak sahiplerine tapu dağıtım törenine katıldı.

Kavaklıdere Belediyesinin 3.etap TOKİ uygulaması olan 94 konutluk Çayboyu TOKİ konutlarının hak sahipleri düzenlenen törenle tapularını aldı. TOKİ tarafından yaptırılan 94 konutun hak sahiplerine tapu dağıtım törenine AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Demir, Kaymakam Cevat Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Burhan ve protokol mensupları katıldı.
Milletvekili Öztürk, tapularını alan vatandaşların sevincine ortak olduğunu anlatarak şunları söyledi: “Kavaklıdere’de 4. etap TOKİ’lerin başlayacağı müjdesini paylaşmak istiyorum. TOKİ konutlarının yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Konut sahibi olan Kavaklıdere’li hemşerilerime hayırlı olsun. AK Parti Muğla Milletvekilleri olarak temennimiz, aynı sevinci önümüzdeki yıllarda Muğla’mızın diğer ilçelerinde de yaşatmak.”
Öztürk, konuşmasını şöyle tamamladı: “AK Parti Muğla Milletvekili olarak, 4 yıl boyunca dar gelirli olan ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı ev sahibi yapmak için çalışacağım. Türkiye’deki 81 il içerisinde TOKİ’den en az faydalanan illerden birisi olan Muğla’mızın bu anlamda hak ettiği hizmeti alması için mücadele de kararlıyım. Önümüzdeki günlerde TOKİ konusunda yaşanan gelişmeleri kıymetli hemşerilerimle paylaşacağım.” (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.