Nihat Öztürk Basın Mensuplarıyla bir araya geldi

Bu haber 25 Ekim 2015 - 19:58 'de eklendi ve 738 kez görüntülendi.

NİHAT ÖZTÜRK (2)1 Kasım da yapılacak olan genel seçimlerde, Ak Parti Muğla 2. Milletvekili Adayı Nihat Öztürk düzenlenen kahvaltıda Muğla basını ile bir araya geldi. Öztürk, Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın, ilçedeki şehirci hatların düzenlemesi konusunda açıklamalarda bulundu.

Verda Kartal

Menteşe ilçesinde bir restoranda düzenlenen kahvaltıya Ak Parti Muğla 2. Milletvekili Adayı Nihat Öztürk, partililer ve basın mensupları katıldı.

Ulaşım Daire Başkanlığı’nın, ilçedeki şehirci hatların düzenlemesi konusunda açıklama yapan Nihat Öztürk bazı iddialarda bulundu. Öztürk, “Bazı köylerde, arabayı aldınız aldınız almazsanız, başka insanlara ihaleye veririz ve hepinizi buradan yollarız gibi tehdit edildiklerini söylüyorlar. Büyükşehir kanunu Ak Parti çıkarttı gidin Ak Partili milletvekillerine kanun çıkarsınlar, bizde yapamayalım diyorlarmış. Ak Partinin çıkarttığı Büyükşehir kanununda ne marka minibüs alınsın diye bir yazı var nede söylem. Büyükşehir Belediyesi, özellikle bu konuda ki şoförler esnafıyla ilgili hiçbir şey düşünmüyor, bizim ekmeğimizle oynuyorlar diye şikâyette bulunuyorlar ve biz sesimizi duyuramıyoruz diyorlar. Siz Ak Parti Milletvekili adayı olarak bizim sesimizi duyur diye her gittiğimiz yerde söylediler” dedi.

Nihat Öztürk açıklamasını şu sözlerle bitirdi:

“Büyükşehir yasasıyla alakalı Başbakanımızla bir görüşmemiz oldu. Büyükşehir yasasının yanlış tarafları var ve düzelmesi gereken. Yasa çıktı ama biliyorsunuz anayasamız bile kaç defa değişti. İnşallah bunlarla ilgili özellikle Büyükşehir’in Ak Partinin birinci olduğu, MHP’nin önde olduğu bazı yerlerde hizmet noktasında sıkıntılar yaşadığımızı ben kendi gözlerimle gördüm. Ak Partili köylere eziyet ediliyor, MHP’ye ve diğer oy çıkan partiye oy çıkan yerlerde şuan vatandaşa resmen büyükşehir belediyesi tarafından hizmet noktalarına sıkıntı çıkartılıyor. Bizler bir kasım seçimlerinde alacağımız oya göre hizmet vereceğiz. 1 kasım seçimleri şimdiden hepimize hayırlı olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.