Nejat İşler Bodrum’da “Durupduru” Eylemine Katıldı

Bu haber 14 Temmuz 2013 - 18:33 'de eklendi ve 667 kez görüntülendi.

nejatisler1231651651313Ünlü oyuncu Nejat İşler, Muğla’nın Bodrum ilçesi Gümüşlük beldesinde Gezi Parkı eylemine destek için düzenlenen “durupduru” eylemine katıldı.
Haber Merkezi
Ünlü oyuncu Nejat İşler, Muğla’nın Bodrum ilçesi Gümüşlük beldesinde Gezi Parkı eylemine destek için düzenlenen “durupduru” eylemine katıldı. Gümüşlükte toplanan yaklaşık 500 kişilik kalabalık, Tavşan adası ve sahil kesiminin sonuna kadar ele ele tutuşup zincir oluşturdu.
Eylemcilerin arasında bulunan ünlü oyuncu Nejat İşler pankartlarla toplanan kalabalığa öncülük yaptı. Denizin içine girerek tavşan adasına kadar ele ele tutuşup zincir oluşturan grup 20 dakika durarak bekledi.
Sahil boyunca oluşturulan zincirli eyleme Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen tatilcilerde katıldı. Turistlerin şaşkın bakışları arasında gerçekleştirilen eyleme birçok dizi oyuncusu da katılarak destek verdi. 20 dakika deniz içinde ve sahil kenarında bekleyen eylemci gurup Nejat İşler’in komutu ile sloganlar atarak Halk Plajına kadar yürüdü. Ege şivesinde durmak anlamına gelen “durupduru” eylemi toplanan kalabalığın dağılmasıyla son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.