Nazmi İyibilir aday adaylığını açıkladı

Bu haber 23 Mart 2015 - 23:55 'de eklendi ve 836 kez görüntülendi.

nazmiiiNazmi İyibilir MHP basın toplantısı ile Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. İl binasında düzenlenen basın toplantısında İyibilir, “Türk milleti çaresiz değildir, çare Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarıdır” dedi.

Mert Can Kaymak

Nazmi İyibilir MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısı ile Milletvekili Aday Adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu. İl binasında düzenlenen basın toplantısına MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ın yanı sıra bazı ilçe başkanları, kadın kolları başkanları ve partililer katıldı.

Milletin sahip olduğu güzel duyguların, dini ve milli değerlerinin yok edilmeye çalışıldığını, bunlar üzerinden siyaset yapıldığını belirten MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Nazmi İyibilir; “Suni gündemler oluşturularak gerçekler gizlenmiş ve sahip oldukları havuz medyası ile toplum üzerinde algı operasyonları, yapılmıştır. Milletvekili sıralamasında yer alamasam da ülkemin için de bulunduğu durumu göz önüne alarak yüce Rabbim izin verdiği süre içerisinde çalışacağım. Her şeyden önce ileride çocuklarıma ‘Ben ülkem için mücadele ettim’ diyebilmek için çalışacağım, ‘Baba bu ülke için ne yaptın’ sorusuna cevap verebilmek için çalışacağım. Bütün bunlarla partimin politikaları çerçevesinde gençliğimle ve tüm içtenliğimle mücadeleye hazırım” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.