Müzikli balon gösterisinde gönüllerince eğlendiler

Bu haber 16 Aralık 2015 - 22:28 'de eklendi ve 759 kez görüntülendi.

magazin (2)Menteşe Belediyesi ve (PİFAD) Pisi İmece Folklor İhtisas Araştırma Gençlik ve Spor Dairesi Kulübü Derneğince düzenlenen Müzikli Balonlu etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi ve (PİFAD) Pisi İmece Folklor İhtisas Araştırma Gençlik ve Spor Dairesi Kulübü Derneğince düzenlenen Müzikli Balonlu etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Menteşe’nin Yeşilyurt Mahallesindeki şenlikte, Maksat Sanat Merkezinin gösterisi çocukların büyük beğenisini topladı.

Yeni Yıla Merhaba şenliğinde gösteriyi çocuklar ile birlikte izleyen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Kırsalda yaşayan çocuklarımızın, kentte yaşayan çocuklarımıza nazaran imkanları daha kısıtlı. Kırsal mahallelerde ki çocuklarımızın eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için maalesef çok fazla imkanları yok. Menteşe Belediyesi olarak onlar için çeşitli etkinlikler düzenlemek ve Belediye olarak bu tür etkinliklerin içerisinde yer almak beni de mutlu ediyor” dedi.

Müzikli Balon Gösterisinde Maksat Sanat Merkezi sanatçıları balonlu gösteri ile çocukların olduğunu kadar büyüklerinde beğenisini topladı. Gösteri sonrası Başkan Gümüş, Maksat Sanat Merkezi üyelerine katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.