MUTSO’dan Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

MUTSO’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 04 Temmuz 2018 - 1:54 'de eklendi ve 584 kez görüntülendi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkanı Mustafa Ercan ile Meclis Başkanı Koray Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Muhittin Direk

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkanı Mustafa Ercan ile Meclis Başkanı Koray Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette MUTSO Başkanı Mustafa Ercan ile Meclis Başkanı Koray Özcan, Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu üyeleri Burak Nizamoğlu, Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ile fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette konuşan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, “Yeni seçilen Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi ve Yönetim Kurulu üyelerimizle Muğla’da görev yapan basın mensuplarını ziyaret etmek istedik. Biz göreve gelirken üyelerimizle Muğlalı hemşerilerimizle ortak akıl ile yöneteceğimizi söyledik. Üyelerimizle birlikte daha güçlü ve birbirine entegre olmuş bir oda olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarınızı gazeteleriniz aracılığı ile halkımızla buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Meclis Başkanı Koray Özcan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, MUTSO Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Biz bu ilin daha iyi bir noktaya gelmesi için hep beraber tek yumruk olarak çalışmalıyız. Geçmişte bazı dönemler çalışmalarımız ve projelerimiz oldu. Mesela 2.Kademe Devlet Hastanesi için hiç denemediğimiz bir yöntemi kullanarak büyük bir hizmeti aldık. Demek ki yumruğu bir yere vurursak kamuoyu oluşturuyorsak, siyasi iradeyi ortaya koyabiliyorsak yapamayacağımız bir şey yok. Çok sayıda projelerimiz var. Bunları sizlerle de paylaşırız ve hayata geçirmek için Muğlamız için en iyisini yapmaya hazırız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.