MUTSO’da Mustafa Ercan dönemi

Bu haber 24 Mayıs 2018 - 1:53 'de eklendi ve 942 kez görüntülendi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Mustafa Ercan getirildi.

Muhittin Direk

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Mustafa Ercan getirildi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odasında yeni yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulunun kendi arasında yaptığı seçimle belirlendi. 2005 yılından bu yana MUTSO yönetiminde bulunan Mustafa Ercan ilk meclis toplantısında gerçekleşen seçimde başkanlığa seçildi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanlığı için Mustafa Ercan ile birlikte Mustafa Karataş isimleri aday oldu. 11 kişilik Oda yönetiminin kendi arasında yaptığı seçim sonucunda, oyların çoğunluğunu alan Mustafa Ercan, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetim kurulu başkanı oldu.

Öte yandan; Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclisi de, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Koray Özcan’ın başkanlığında toplanan MUTSO Meclis Toplantısına, yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan katıldı.

Toplantıda MUTSO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Meclis üyelerine bir de teşekkür konuşması yaptı.

MUTSO Başkanı Mustafa Ercan, “Bu bir bayrak yarışı. Şahsımı bu önemli göreve layık gören yönetim kurulumuzdaki değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Odamızı birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz. Üyelerimize mutlaka dokunacak projeler geliştirip iş dünyasına sunacağız” ifadelerini kullandı.

Meclis toplantısının ardından MUTSO Meclis ve Yönetim Kurulu üye ve eşleri ile Oda personeli, Altınkalp’ta düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine, Muğla Valisi Esengül Civelek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün de katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.