MUTSO üyelerine KOSGEB semineri « Hamle Gazetesi

MUTSO üyelerine KOSGEB semineri

Bu haber 23 Kasım 2015 - 0:29 'de eklendi ve 769 kez görüntülendi.

MUTSO üyelerine KOSGEB semineri (1)Kasım ayı sonuna kadar proje teklif çağrısına çıkan KOSGEB’in çağrı ve başvuru koşulları hususunda, MUTSO üyelerine yönelik bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

Ekim-Kasım aylarına yönelik ‘KOBİ Proje Destek Programı Proje Teklif Çağrısı’na çıkan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Üyelerine yönelik bir bilgilendirme semineri düzenledi. MUTSO talebi ve ev sahipliğinde, 20 Kasım Cuma günü MUTSO Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere; MUTSO Meclis Başkanı Şükrü Altınay, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kale, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Dişcigil, Meclis Üyeleri Volkan Ercel ile Mehmet Çahan ve Meslek Komite Başkanı Önder Tavus’un yanı sıra yaklaşık 130 kişi katıldı.
KOSGEB Uzmanı Fahri Dağlar’ın gerçekleştirdiği sunumda, ‘KOBİ Proje Destek Programı, programın Amacı, Süresi, Proje Süresi ve Destek Üst Limiti’ hakkında detaylı bilgi verildi. Bu çağrının, 30 Ocak – 10 Nisan 2015 tarihleri arasında açılan çağrı sonucunda elde kalan bütçenin, yıl içerisinde KOBİlere dağıtılabilmesi amacıyla bir ek çağrı olduğuna dikkat çeken Dağlar, ‘KOSGEB’e sunulacak proje nasıl olmalıdır?’ sorusu üzerinden sunumunu tamamladı. Sunumun ardından KOSGEB Uzmanı Fahri Dağlar ve MUTSO KOSGEB Temsilcisi Seher Taner Akgün katılımcıların sorularını yanıtladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.