MUTSO EMITT Fuarı’nda

Bu haber 31 Ocak 2014 - 17:43 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.

mutso565616Muğla Ticaret ve Sanayi Odası 2006 yılında ilk defa katıldığı EMITT(Doğu Akdeniz Uluslar arası Seyahat ve Turizm Fuarı) fuarına bu yıl 2. kez katıldı.
Haber Merkezi
MUTSO Turizm projesi olan Karia Yolunu tüm dünyaya tanıtmak için TÜYAP’ta 18. kez kapılarını açan EMITT Seyahat ve Turizm Fuarında 10 m2 lik standıyla yer aldı. Turizm sektörü açısından hem tüketicileri, hem tur operatörlerini bir araya getiren önemli bir turizm organizasyonu olan EMITT Seyahat ve Turizm Fuarını geçtiğimiz yıl 131 bin kişi ziyaret etmişti.
65.000 M2 kapalı alanda, 70 ülkeden 4500 katılımcının yer aldığı ve 4 gün sürecek olan EMITT 2014 Fuarı hakkında bilgi veren MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, “2006 yılında ilk defa katıldığımız, dünyanın 5. büyük turizm fuarı konumuna sahip olan ve önümüzdeki yıllarda ilk üçe girmeyi hedefleyen EMITT Fuarı‘nda bu yıl turizm projemiz olan Karia Yolu’nu tanıtmak amacıyla katılımda bulunmaktayız. Katılımcılarını tur operatörleri, seyahat acenteleri, oteller ve zincir oteller, hava yolları, cruise firmaları, turistik beldeler, uluslararası tanıtım ofisleri, araç kiralama firmaları, hastaneler ve turizm sektörüyle tüm kuruluşların oluşturduğu EMITT Fuarının bu açıdan İlimizin ve projemizin tanıtımına fırsat oluşturacağı inancındayım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.