Mutluluk için sende paylaş

Bu haber 30 Mart 2015 - 0:20 'de eklendi ve 549 kez görüntülendi.

mutlulukkkMenteşe 75. Yıl Anaokulu öğrencileri, “Küçükyürekler Paylaşıyor” projesi kapsamında Menteşe Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezine gelerek kıyafet bağışında bulundular.

Haber Merkezi

Çocukları Dayanışma Merkezinde karşılayan Başkan Gümüş, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, çocuklarla yakından ilgilendi.

Menteşe 75. Yıl Anaokulu Müdürü Seda Tagay proje hakkında yaptığı açıklamada, “75. Yıl Anaokulu, Öğrencileri, velileri ve öğretmenleri tarafından bu projeyi başlattık. ‘Küçük Yürekler Paylaşıyor’  projesi kapsamında çocuklarımız oyuncaklarını, kitaplarını ve kıyafetlerini getirip bağışlıyorlar. Proje kapsamında çocuklarımız önce Kafaca İlköğretim Okulu Anasınıfına oyuncaklarını verdiler. Daha sonra Kardeş okulumuz olan Şemsiana Anaokuluna da kitaplarını bağışlayan çocuklarımız Menteşe Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezine gelerek kullanmadıkları kıyafetlerini verdiler. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizi karşıladı, ağırladı, çocuklarımız ile yakından ilgilendi” dedi.

Kadın Dayanışma Merkezinde çocukları karşılayan Başkan Gümüş, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bu küçücük yürekler bugün kıyafetlerini bağışladılar. Onların bu davranışı herkese örnek olmalı. Çünkü buraya getirilen kıyafetler, ihtiyaç sahipleriyle paylaşılıyor. Bu anlamda Anne Babalarına ve öğretmenlerine ben projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.