Mutluluğa evet dediler

Bu haber 06 Ağustos 2018 - 4:37 'de eklendi ve 740 kez görüntülendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olarak çalışan Metin Okyay, yine Büyükşehir Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olarak çalışan Çiğdem Kınacı ile Altınkalp Tesisleridne düzenlenen törenle mutluluğa evet dediler.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağanlıların yakınen tanıdığı renkli bir isim olan Toptan Gıda’nın sahibi işadamı İbrahim Okyay eşi Fatoş Hanım’ın oğulları Büyükşehir Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olan Metin Okyay ile Ortaca’nın saygın esnaflarından olan Mustafa Kınacı eşi Hamide Kınacı’nın kızı Büyükşehir Belediyesi’nde İnşat Mühendisi olarak çalışan Çiğdem Kınacı Altınkalp Tesisleri’nde gerçekleşen düğün töreni ile mutluluğa evet dediler.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün nikâh kıydığı gecede Yatağan Belediye Başkanı ve çok sayıda konuk gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Altınkalp Tesisleri’nde orkestranın güzel parçaları ve sanatçıların yabancı parçaları karşısında güzel bir düğün töreni gerçekleşti. Büyükşehir Belediyesi’nde karı koca İnşaat Mühendisi olan Çiğdem Hanım’la Metin Bey balayları için bilinmeyen bir yere gittikleri açıklandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.