Mutluluğa adım attılar

Bu haber 16 Eylül 2013 - 17:59 'de eklendi ve 1.455 kez görüntülendi.

perosdugun12136413213641321Perihan ve Mustafa Keyfiçadır Restoran’da düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Hasan Telli
Saniye ve Mehmet Gözer’in kızları Perihan Gözer ile Birgül ve Sezai Kıncal’ın oğulları Mustafa Kıncal Keyfiçadır Restoranda düzenlenen törenle mutluluğa adım attı.
Keyfiçadır Restoranda düzenlenen düğün törenine 22. Dönem Muğla Milletvekili Gürol Ergin, Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkan aday adayı Hilmi Giresun, Gözer ve Kıncal ailelerinin yakınları ve dostları katıldı.
Faytonla düğün törenine gelen Perihan ve Mustafa ilginç görüntüler oluşturdu. Genç çiftin nikah töreninde 22. Dönem Muğla Milletvekili Gürol Ergin, Özgül Önkaş, Birol Tekeli ve Mehmet Yaşar şahitliğini yaparken, Belediye Başkanı Osman Gürün’de nikahı kıydı.
Belediye Başkanı Osman Gürün, Perihan Gözer’in kendisi ve Belediye için önemli bir çalışma arkadaşı olduğunu belirterek; “Bugüne kadar güler yüzü ve çalışma azmi ile belediyemiz içinde kendini sevdiren kızım Perihan’ın nikahını kıymak beni farklı duygulara götürüyor. Bu duyguları kendi kızımı da evlendirirken hissetmiştim. Şimdiden genç çifte mutluluklar diliyorum ”dedi.
Nikah töreni sonrası 22. Dönem Muğla Milletvekili Gürol Ergin evlilik cüzdanını geline verirken; “Perihan kişiliği ve yaşamı ile bizlerin gönlünde yer tutan bir kızımız. Seçiminin de en az kendisi kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Nikah törenin ardından Gözer ve Kıncal ailelerinin yakınları ve davetliler çalın müzik eşliğinde geç saatlere kadar eylenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.