Mustafa Ercan güven tazeledi « Hamle Gazetesi

Mustafa Ercan güven tazeledi

Bu haber 25 Haziran 2019 - 9:35 'de eklendi ve 514 kez görüntülendi.

Muğla Mermerciler Derneği Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Mustafa Ercan görevine devam ederek güven tazeledi.

Muhittin Direk

Muğla Mermerciler Derneği Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Mustafa Ercan görevine devam ederek güven tazeledi.

İki yılda bir yapılan olağan seçimli genel kurulun birinci toplantısında çoğunluk sağlanamadığından yapılan ikinci toplantıya dernek üyelerinin ilgisi yoğun oldu.

Tek liste olarak gidilen genel kurulda Mustafa Ercan’ın listesi, tüm üyelerin oyunu alarak kabul edildi. Genel kurul açılış ve yoklamanın ardından Atatürk ve silah arkadaşlarının ve maden şehitlerimizin anısına yapılan saygı duruşu ile devam etti. Üyelerin önerisiyle Divan Başkanlığına Talha Koçar, yazmanlıklara da Ertan Koca ve Metin Demir seçildi.

Açılış konuşmasını yapan Mustafa Ercan, derneğin iki yıllık faaliyetlerini anlattı ve sektörün sorunları hakkında bilgi verdi. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunmasından sonra 2017-2018 yılları gelir gider raporları Divan Başkanı Talha Koçar tarafından okundu. 2017-2018 yılları denetim raporları da Ertan Koca tarafından okundu. Daha sonra gelir gider raporları ve denetim kurulu raporları üyelerin oylarına sunuldu. Çoğunlukla kabul edilerek yönetim kurulu ibra edildi.

Daha sonra Mustafa Ercan tarafından genel kurula sunulan yeni liste üyelerin oylarına sunuldu. Üyelerin çoğunluk oylarıyla liste kabul edildi. Gündemin son maddesi olan dilek ve temennilerde üyeler yeni yönetime başarılar diledi.

Daha sonra yeni yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında yaptıkları toplantıda görev dağılımı yaptı.

Kongrede yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcısı: Osman Osman, M. Talha Koçar, Genel Sekreter: Cavit Demircioğlu, sayman Hacı Gülçek, üyeler Erkan Çakım, Ali Arslan, Ali Koç, Mehmet Sungur.” Denetim Kurulu ise Ertan Koca, Hamdi Toygar Soytürk, Hasan Şamlı.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.