MUSKİ sloganını arıyor

Bu haber 18 Mart 2015 - 0:07 'de eklendi ve 620 kez görüntülendi.

muskisloganMuğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ), “Suyun Yaşantımızdaki Yeri, Önemi, Korunması ve Tasarruflu Kullanılması” konulu Şiir, Resim ve Sloganlı Afiş yarışması düzenliyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak yeni bir yapılanma içerisinde olan MUSKİ Genel Müdürlüğü sloganını arıyor. Bu kapsamda MUSKİ, Muğla il genelinde tüm ilkokul, ortaokul ve liselerde düzenlenecek olan, “Suyun Yaşantımızdaki Yeri, Önemi, Korunması ve Tasarruflu Kullanılması” konulu şiir, resim ve sloganlı afiş yarışması düzenliyor. Gençlerin su tasarrufu konusunda bilinçlendirilmelerinin de amaçlandığı yarışmaya, ilkokul öğrencileri resim dalında, ortaokul öğrencileri şiir dalında, lise öğrencileri de sloganlı afiş dalında katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, bulundukları okul müdürlüğüne başvuru yapabilecekler. 22 Mart tarihinde başlayacak olan yarışma, 8 Mayıs tarihinde sona erecek.

Yarışmada ödül olarak, şiir yazma, resim ve sloganlı afiş yarışmasında 1’nci olan öğrencilere dizüstü bilgisayar, 2’nci ve 3’üncü olan öğrencilere ise tablet bilgisayar dağıtılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.