MÜSİAD’ın inovasyon eğitimleri tamamlandı

Bu haber 30 Ağustos 2014 - 0:18 'de eklendi ve 572 kez görüntülendi.

musiaddMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Muğla Şubesi tarafından Bodrum, Menteşe ve Fethiye’de düzenlenen inovasyon eğitimleri tamamlandı.

Haber Merkezi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla şubesi tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) projesi ile üyelerine ücretsiz verilen inovasyon eğitimleri tamamlandı. Bodrum, Menteşe ve Fethiye ilçelerinde MÜSİAD üyelerine yönelik verilen İnovasyon eğitimini İnovasyon uzmanı Salih Keskin tarafından verdi.
Güney Ege Kalkınma Ajansı’na proje hazırlayarak projenin kabul edilmesi ile düzenlenen eğitim seminerinin başarılı bir şekilde tamamlandığını belirten MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Sayim Akdeniz, “MÜSİAD şubeleri içinde Türkiye’de ilk defa bir ilki gerçekleştirdik ve üyelerimize İnovasyon eğitimi verdik. Bodrum’da 12-15 Ağustos, Menteşe’de 18-21 Ağustos ve Fethiye ilçemizde de 22-27 ağustos tarihleri arasında verilen eğitimlere üyelerimizin çoğunluğu katıldı. Önümüzdeki dönem yine Güney Ege Kalkınma Ajansına sunacağım proje ile gönüllü üyelerimize yönelik rekabet analizi konusunda çalışma yapacağız. Verilecek bu eğitimler ile firmalarımıza yenilikçi fikirler sunmak, rekabet gücünü arttırmak, bölgemizin istihdamına ve ihracatına da katkı vermek istiyoruz. İnovasyon eğitimi alan üyelerimizin ve çalışanlarımızın bölge ekonomisine ivme kazandırmasını bekliyoruz. GEKA ile yapılacak yeni projemizin çalışmaları da hızlı bir şekilde devam edecek. İnşallah önümüzdeki süreçte GEKA’ya bu projemizi de sunarak bu projenin de desteklenmesini sağlayacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.