Murat Bıçak aday adaylığını açıkladı

Bu haber 27 Mart 2015 - 1:46 'de eklendi ve 824 kez görüntülendi.

murattt7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği seçimlerinde Murat Bıçak, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu.

Mert Can Kaymak

Murat Bıçak, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu. Açıklamaya MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ilçe başkanları, kadın kolları başkanları ve partililer katıldı.
7 Haziran milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday dayı olduğunu belirten Murat Bıçak, “Aday olmamdaki en büyük gerekçe Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin sarsılmış olması, mevcut iktidarın din maskesiyle temiz insanlarımızın dini duygularının sömürülerek ülkemizin varlıklarının hortumlanması, PKK terör örgütünün maşası haline gelmiş bir iktidarın Türkiye Cumhuriyeti’nde Türk’üm demenin suç haline getirilmiş olmasıdır. AKP iktidarı Türkiye Cumhuriyeti’ni ekonomik olarak bitirmiştir. Yandaş ve yalaka guruplarla birlikte hırsızlık ve yolsuzluğun boyutu tarihimizde görülmemiş büyüklüktedir. Yargı bağımsızlığını kaybetmiş, demokrasinin sadece adı kalmıştır. Boş ayakkabı kutusu taşıyan vatandaşımız gözaltına alınmış özgürlük terör örgütünün maskesi haline gelmiştir. İçinde bulunduğumuz durumda Cumhuriyet rejimi değiştirilip yerine tek adam sistemi getirilmeye çalışılmaktadır” dedi.

Bıçak, Konuşmasına şöyle devam etti:
“Muğla Ticaret Borsası’nda görev yapmış biri olarak ilimizin sorunlarını da yakından tanıyan bilen biriyim. Hem turizm hem de tarım bakımından ilimiz son derece önemli bir potansiyele sahip olmasına rağmen maalesef düzenli bir politika izlemediği için gerekli payı alamamaktadır. İşte tüm bu gerekçelerle 25. Dönem MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı oldum. Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşıyacağız.”

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.