Muhtarlardan Başkan Gümüş’e Ziyaret « Hamle Gazetesi

Muhtarlardan Başkan Gümüş’e Ziyaret

Bu haber 16 Kasım 2015 - 23:08 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

Muhtar derneği  menteşeMuğla Muhtarlar Derneği geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Çanakkale Gezisi sonrası, Başkan Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Muğla Muhtarlar Derneği geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Çanakkale Gezisi sonrası, Başkan Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Arık, ziyarette yaptığı açıklamada, “Çanakkale gezimizde Başkanımız bizleri yalnız bırakmayarak, bizzat gelip uğurladı. Bizlerde Çanakkale Şehitler Anıtı gezisi sonrası Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Desteğini, varlığını her zaman yanımızda hissettiğimiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten Memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gümüş, “1915 yılında I. Dünya Savaşı sırasında Çanakkale Savaşları’nda hayatını kaybeden 253.000 Türk askerimizin anısına yaptırılan Çanakkale Şehitler Abidesi, her vatandaşımızın gidip, görmesi gereken bir şehitlik. Muhtarlarımız Dernek olarak ilk kez bir gezi, ziyaret düzenlediler. Muhtarlarımızın bu tür etkinliklerini arttırmasını diliyorum. Çünkü bu etkinlikler, Muhtarlarımız arasında birlik ve beraberlik bağlarını da güçlendirecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.