Muhtarlardan Başkan Akarken’e ziyaret

Bu haber 04 Nisan 2016 - 22:31 'de eklendi ve 522 kez görüntülendi.

Yiyecek maddeleri (1)Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Şükrü Arık yanında Yönetim Kurulu Üyesi ve Kiramettin Mahallesi Muhtarı Hayrettin Akay ile Kötekli Mahallesi Muhtarı Hasan Ali Baydur Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken’i makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi

Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Şükrü Arık yanında Yönetim Kurulu Üyesi ve Kiramettin Mahallesi Muhtarı Hayrettin Akay ile Kötekli Mahallesi Muhtarı Hasan Ali Baydur Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken’i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Akarken, “ Bugüne kadar Muğla ve Muğla esnafına yaptığı hizmetlerden dolayı ve ayrıca yapılacak olan Valilik Kupası müsabakalarında takımımıza sponsor olan Muhtarlar Birliği’ne teşekkür ederim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Muhtarlar Birliği Derneği’ne gerek şahsi gerekse odamız olarak ilişkilerimizi hep sıcak tutacağız” dedi.

Başkan Akarken açıklamasını şu sözlerle tamamladı:

“Demokrasinin mihenk taşı olan muhtarlarımızın ve Muhtarlar Birliği Derneği Yönetim Kurulu’nun yaptığı ziyaret bizi çok mutlu etti. Bu ziyaret muhtarlarımızın şahsıma ve esnafımıza verdiği değeri ve önemi gösteriyor.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.