Muhtar Şükrü Arslan mazbatasını aldı

Bu haber 09 Nisan 2019 - 0:50 'de eklendi ve 341 kez görüntülendi.

Yağlı pehlivan güreşlerinin önemli isimlerinden Ula ilçesinin Akçapınar Mahallesi Muhtarı Şükrü Arslan (Arap Şükrü) 31 Mart seçimlerinde 5. defa muhtar seçilerek mazbatasını aldı.

Muhittin Direk

Muğla’nın en renkli muhtarlarından birisi olan Şükrü Arslan, 30 Mart seçimlerinde Ula’nın turistik mahallesi Akçapınar’da iki aday ile girdiği muhtarlık yarışından 5. defa galip ayrıldı. Mazbatasını Muğla İl Seçim Müdürü Nedim Beyazıt’dan alan Akçapınar Mahallesi Muhtarı Şükrü Arslan, “Akçapınar’da 4 dönemdir sürdürdüğüm muhtarlık görevimi 31 Mart seçimlerinde vatandaşlarımızın büyük teveccühü ile tekrar görev verildi. Bana ve ekibime inanarak bizi tekrar göreve getiren vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Bize verilen bu görevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Hizmetlerin daha iyi gelmesi için vatandaşlarımızın da vereceği destek ile turistik Akçapınar mahallesini daha da yaşanır bir hale getirmek için çalışacağız” dedi.

Akçapınar mahallesinde muhtar Şükrü Arslan ile birlikte azalar Özer Yaraşlıoğlu, Şükrü Serdar Karadeniz, Metin Yaran, Salih Tosun, Osman Bircan, Murat Kırgız, Hakkı Bulut ve Bekir Bülbül de mazbatalarını alarak göreve başladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.