Muhsin Eryılmaz’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 20 Mart 2015 - 20:30 'de eklendi ve 774 kez görüntülendi.

muhsineryılmaz6946465465Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Muhsin Eryılmaz Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

İlkay Yıldız

Menteşe İlçesinde bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Muhsin Eryılmaz Hamle Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile görüş alışverişinde bulunan Aday Adayı Eryılmaz, “ Bugün hayırlısı ile yeni bir yola çıktık. Menteşe ilçesindeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Tabi basın kuruluşlarımızı da ziyaret etmeye çalışıyoruz. İnşallah başarılı oluruz. Hamle Medya grubuna ve Hayati Bey’e bu anlamda teşekkür ediyorum” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Sizi uzun yıllardır tanıyorum. Yollarımızın kesiştiği zamanlar oldu. Gerek şahsiyetiniz gerekse mesleğinizdeki başarılarınız, gerek siyasetteki alçak gönüllü ama görev alamaya hevesli, kararlı çizginizi hayranlıkla izledim. Muğlamıza çok iyi hizmet edeceğinizi biliyorum. İnşallah bunu Ankara’da görür” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.