Muhsin Erdem neden aday adayı olduğunu anlattı « Hamle Gazetesi

Muhsin Erdem neden aday adayı olduğunu anlattı

Bu haber 16 Mayıs 2018 - 3:45 'de eklendi ve 748 kez görüntülendi.

24 Haziran Genel Seçimlerinde İYİ Parti Muğla Milletvekili aday adaylığını açıklayan Muhsin Erdem neden Milletvekili aday adayı olduğunu anlattı.

Muhittin Direk

24 Haziran Genel Seçimlerinde İYİ Parti Muğla Milletvekili aday adaylığını açıklayan Muhsin Erdem neden Milletvekili aday adayı olduğunu anlattı. İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday adayı Muhsin Erdem ;”Muğla Menteşe İYİ Parti ilçe kurucu başkanlığı görevini aldıktan sonra teşkilatımı kısa sürede kurdum. Bu teşkilatı kurarken de hiçbir siyasi görüş ayrımı yapmadan toplumun her kesimini hitap eden değişik siyasi görüşlerden oluşan bir yönetim kurdum. İYİ partiyi Menteşe ilçesi ve diğer ilçelerde tanıtmak için yönetimim ile birlikte gece gündüz çalıştık. 4 ay gibi kısa sürede partimizi Muğla da tanıttık. Daha seçim tarihi açıklanmamış iken, sanki seçim varmış gibi yönetimim ile 4 aydır sahalarda çalışıyoruz. Yönetimdeki arkadaşlarıma bu konuda gerçekten çok teşekkür ediyorum. Ayrıca aday gösterilir ve seçilirsem Muğla halkının en rahat ulaşabileceği tek siyasetçi ben olacağım. Beni tanıyan herkes bunun böyle olacağını bilir. Yine sözünü esirgemeyen, doğru olan her şeyi konuşan, siyasetçiyi değil halkı koruyan, siyasetçinin itibarını yükselten bir siyasetçi olacağım. Bu gün Muğlanın tüm ilçe ve köylerinde müvekkil çevrem ve yetiştirdiğim öğrenciler vardır. Özellikle Muğla Menteşe, Ula, Yatağan, Köyceğiz, Kavaklıdere, Marmaris, Datça, Ortaca ilçeleri müvekkil çevremin yoğun olduğu bölgelerdir. Partim aday gösterdiği takdirde bu ilçelerde ciddi çalışma yapıp, iyi bir oy potansiyeli sağlayabilirim ” dedi

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Muhsin Erdem Kimdir.

İYİ parti Muğla Menteşe(merkez) ilçe başkanı iken, Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olmak için 26 Nisan 2018 tarihinde istifa eden Av. Muhsin ERDEM Aydın- Çine ilçesi 1969 doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Aydın-Çine ilçesinde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1989 Yılında Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü bitiren Muhsin ERDEM, Aynı yıl Çorum ilçesi Bayat ilçesinde öğretmen olarak ilk öğretmenlik hayatına başlamıştır. 1994 Yılında Yatağan ilçesi Kadıköy mahallesine öğretmen olarak gelmiştir. Yaklaşık 24 Yıldır Muğla ilinde yaşamaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. 1998 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk fakültesini bitiren Muhsin ERDEM 1998 Yılında DYP il başkanlığı ve DYP nin Muğladaki tanınmış siyasetçilerinden olan Av. Cavit KARAÖZ ün yanında staj yapmış ve onunla birlikte 7 Yıl avukatlık yapmıştır. Aynı zamanda 1999 ve 2002 seçimlerinde Av. Cavit KARAÖZ ile birlikte resmi olmasa da sahada siyaset yapmıştır. Bu seçimlerde Muğlanın tüm ilçelerini ve köylerini tek tek dolaşmıştır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.