Muhasebecilerde mevcut başkan kazandı

Bu haber 07 Mayıs 2013 - 19:05 'de eklendi ve 1.009 kez görüntülendi.

muhasebeciler21313541231Fethiye Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odasının ilk kongresi Fethiye Anadolu Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli salonunda gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Yaşar Bildirici güven tazeledi.
Haber Merkezi
Fethiye Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odasının ilk kongresi Fethiye Anadolu Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli salonunda gerçekleştirildi.
Yapılan seçimde mevcut başkan Yaşar Bildirici, en çok oyu alarak başkanlığa bir dönem daha devam etti.
Fethiye’de faaliyetlerini sürdüren Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odası seçimli 1.olağan kongresi Fethiye Anadolu Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli salonunda gerçekleştirildi. 256 üyesi bulunan serbest muhasebeciler ve mali müşavirler odası seçimlerinde mevcut başkan Yaşar Bildirici Fethiye Muhasebeciler Grubu olarak, Başkan Adayı Yusuf Özkaya Fethiye Çağdaş Demokratlar Grubu olarak ve Başkan Adayı Rıza Aydın Fethiye Aktif Muhasebeciler Grubu olarak girdi. Kongrenin cumartesi günkü bölümünde adaylar kendilerini tanıttılar. Pazar günü yapılan seçimde ise mevcut başkan Yaşar Bildirici 95 oy, Rıza Aydın 75 oy ve Yusuf Özkaya 66 oy aldı. Yaşar Bildirici bir dönem daha odanın başkanlığını sürdürecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.