Muğla’yı üzen haber ‘Bekir Çeker Aydın’a atandı’

Bu haber 12 Ağustos 2015 - 18:41 'de eklendi ve 1.103 kez görüntülendi.

bekircekeraydin56156156Türkiye’nin en önemli turizm kentlerinden birisi olmasına karşın, görevde bulunduğu süre içerisinde spor yatırımlarında bugüne kadar yatarım yüzü görmeyen Muğla’ya tarihinin en büyük yatırımların kavuşmasını sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Aydın’a atandı. Yaptığı başarılı çalışmalar ile herkesin gönlünde taht kuran Bekir Çeker’in Aydın’a atanması Muğla’da büyük üzüntü yarattı.

Kadir Tamer

Muğla’ya 2013 yılının Şubat ayında atandıktan sonra göreve gelmesiyle birlikte il geneline 220 milyon liralık spor tesislerinin kazandıran Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Aydın’a atandı. Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Bekir Çeker’in önümüzdeki günlerde Muğla’dan ayrılacak olması büyük üzüntü ile karşılandı.

Görevde bulunduğu süre içerisinde Muğla’ya 20 spor tesisinin kazandıran Bekir Çeker, il genelinde sadece Ula dışındaki ilçelere kazandırdığı statlar ile adından söz ettirdi. Menteşe İlçesi’nde yıllardır yenilenmeyen Düğerek ve Ortaköy sahalarını yenileyerek herkesin sevgisini kazanan Bekir Çeker ayrıca Kışla Parkı’nda yapımı tamamlanmak üzere olan 115×75 metre ebadındaki 3 bin kişilik Kapalı Spor Salonu’nu kazandıran isim oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.