Muğla’yı muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz

Bu haber 15 Şubat 2019 - 1:47 'de eklendi ve 777 kez görüntülendi.

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Menteşe’de bulunan muhtar derneklerini ziyaret ederek muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Metin Karakoç

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, “Menteşemizi muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal ve yönetimi ile birlikte Muhtarlar Derneği Başkanı Hayrettin Akay ile Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş’ün yönetimi ile buluştu.

Akça, muhtarlara Menteşe’de hayata geçireceği projeleri anlatarak birlikte çalışma sözü verdi. AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, muhtarlara şunları ifade etti:

“Menteşe’den belediye başkanı seçilmemiz durumunda, muhtarlar ve belediye arasında sağlıklı bir iletişimin sağlanması için belediye bünyesinde bir masa oluşturacağız. Muhtarlarımızın, tüm talep ve istekleri oluşturulan masa tarafından değerlendirilecek. Ayrıca muhtarlarımızın çalışma sahası ile ilgili olarak belediyece yapılacak tüm hizmetler ve özellikle meclis gündemine gelecek konular öncesinde muhtarlarımıza bildirilecek ve muhtarlarımızla yapacağımız istişareler sonucunda gündem maddesini meclise getireceğiz.”

Muhtarlar Derneği Başkanı Hayrettin Akay ve Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş, kendilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça’ya teşekkür ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.