Muğla’ya Modern Pazar Yeri

Bu haber 13 Kasım 2013 - 9:34 'de eklendi ve 1.255 kez görüntülendi.

modernpazaryeriCHP Menteşe Belediye Başkanı Aday Adayı Mehmet Altınay,  Pazar yerini esnafını ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını dinledi. Muğla’ya modern bir Pazar yeri yapılacağı sözünü veren Mehmet Altınay “ Muğla’da hem Pazar yeri esnafımızın hem de alış veriş yapan vatandaşlarımızın büyük sıkıntıları vardı. Esnafımızı ve vatandaşımızı rahatlatacak modern bir Pazar yeri yapacağız” dedi.

Haber Merkezi

CHP’den Menteşe Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Mehmet Altınay, esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Son olarak Muğla açık Pazar yerinde ki esnafla bir araya gelen Mehmet Altınay Pazar yeri esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Pazar yeri esnafı tarafından büyük ilgi gören Mehmet Altınay Pazar yeri esnafına tüm sorunları çözeceğine dair söz verdi.

Mehmet Altınay, “Pazar yeri esnafımızın sıkıntıları büyük. Ürünlerini sattıkları tezgahlardan tutun, yoluna kadar çok büyük sorunları var. Mevcut Pazar yerinin olumsuz koşullarını ne esnafımız ne de buradan alış veriş yapan vatandaşlarımız hak etmiyor. Mevcut Pazar yerinin bulunduğu alan içerisine çağdaş ve modern bir Pazar yeri inşa edeceğiz. Pazar yeri esnafımızın yer sıkıntısını da çözeceğiz. Pazar yeri esnafımız ve alış veriş yapan vatandaşlarımız yaz ve kış olmak üzere olumsuz hava şartlarından asla etkilenmeyecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Erdal Akgül 14 Kasım 2013 / 12:05

Mevcut pazar yeri sadece merkeze hizmet ediyor ve alışverişe geldiğimizde 1 kilometre etrafında araç park edemiyoruz.Muğla genişliyor yeni yerleşim alanları var, yeni yerleşim alanlarında da pazar yeri oluşturmayı düşünmemeniz benim fikrimi olumsuz etkiliyor…