Muğla’ya bin 500, mevsimlik işçi alınacak

Bu haber 13 Mart 2015 - 10:00 'de eklendi ve 702 kez görüntülendi.

Muğla’ya bin 500 mevsimlik işçi alınacak  (2)Ak Parti Muğla Milletvekilleri Yüksel Özden ve Ali Boğa, Muğla’ya bin 500 mevsimlik işçi alınacağını açıkladılar.

Haber Merkezi

Ak Parti Muğla Milletvekilleri Yüksel Özden ve Ali Boğa, Muğla’ya bin 500 mevsimlik işçi alınacağını açıkladılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Muğla Milletvekilleri Ali Boğa ve Yüksel Özden; işçi alımlarının İŞKUR üzerinden yapılacağını ve kura yöntemiyle belirleneceğini, herhangi bir müdahale olmadan tamamen adil bir yöntemle sonuçlanacağını ifade ettiler.

Muğla genelinde 2 bin 599 hektar alanda ağaçlandırma, erozyon kontrol ve rehabilitasyon bakımı yapılırken, 2 bin 740 hektar alanda ise ağaçlandırma, erozyon kontrol ve rehabilitasyon tesis edilecek. Ayrıca 33 bin 718 hektar genç orman alanı oluşturulacak.

Alım için başvuruların Muğla İŞKUR ve şubelerine şahsen ya da internet üzerinden başvurulabileceğini söyleyen Ali Boğa ve Yüksel Özden, “inşallah Cuma günü ilan çıkacak, 10 gün başvuru süresi var. Bölgemizdeki gençler için büyük bir iş imkanı. Maaşları İŞKUR tarafından ödenecek.  Vatandaşlarımız bu imkanı mutlaka değerlendirsinler’ dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.