Muğlaspor’dan gazetecilere kutlama « Hamle Gazetesi

Muğlaspor’dan gazetecilere kutlama

Bu haber 13 Ocak 2015 - 2:37 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

muglasporrrMuğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu yayımladığı mesajda basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Beyimoğlu demokrasinin en önemli unsurlarından birisinin de basın olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu yayımladığı mesajda basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Basın ve gazeteciliğin haber vermenin, haberi duyurmanın ötesinde toplumsal bilincin oluşmasında, günlük hayatın vazgeçilemez bir öğesi olduğunu bildiren Başkan Beyimoğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi;

”Kamuoyunu, doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren, görevini ifa ederken karşılaştığı sorunlara aldırmadan yeri geldiğinde canını bile feda edebilen bu meslek mensuplarının ifa ettikleri görev çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur. Basın, millet olarak ülkenin umumi sesidir. Milletin aydınlanmasında ve bilinçlenmesinde görev yapan bu kıymetli meslek mensubu kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yeşil beyazlı camiamız adına en kalbi duygularımla kutlar; mutluluk, başarı, sağlık ve esenlikler dilerim.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.