Muğlaspor’a ‘Dağ’ gibi sponsor « Hamle Gazetesi

Muğlaspor’a ‘Dağ’ gibi sponsor

Bu haber 18 Kasım 2013 - 8:56 'de eklendi ve 1.664 kez görüntülendi.

muglasporadaggibidestek132164313Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadele eden ve ekonomik dar boğazı aşmaya çalışan Muğlaspor, Mavidağ firması ile sponsorluk anlaşması yaptı
İlkay Yıldız
Muğlaspor Köyceğiz’de Doğal Kaynak Suyu firması Mavidağ ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan sponsorluk anlaşması sonrası Muğlaspor forma reklamlarında Mavidağ logosunu kullanacak. Muğla Belediyesi Konaklatı Kültür Merkezi Nail Çakırhan salonunda düzenlenen sponsorluk sözleşmesine Vali Mustafa Hakan Güvençer, Garnizon komutanı Jandarma Kurmay Albay Halil Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Muğlaspor Kulüp Başkanı Eminer İçten, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Daşgın, Mavidağ firmasının sahipleri Orhan ve Mehmet Merpez , CHP Menteşe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin ve Bahattin Gümüş ,Ak Parti Menteşe Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Demirci , 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Neşet Palu, eski başkanlar, eski futbolcular, Muğlaspor’lu futbolcular ve taraftarlar katıldı.
İmza törenin de konuşan Muğlaspor Kulüp Başkanı Eminer İçten, “1967 yılında Muğlaspor kulübü kurulduktan bugüne kadar çeşitli liglerde mücadele etti. Fakat hep borcunu kurumsal bir kimlik içerisinde sadık kaldı. Mavidağ firmasını ziyarete gittiğimizde kulübümüzün içinde bulunduğu durumu anlattık. Biz kendilerinden küçük de olsa maddi yardım beklerken, Orhan ve Mehmet Merpez kardeşler bizi dinledikten sonra Muğlaspor’a sponsor olmaya karar verdiler. Kendilerine buradan Muğlaspor’a verdikleri destek nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
Muğlaspor’a sponsor olan firma sahiplerinden Mehmet Merpez, “Özellikle Muğla Bölgesinde ve bizim bölgemizde damak tadına çok yakın suyumuzu en güzel şartlarda piyasaya sunduk. Muğla için büyük değerler yaratmış kulübümüz bu gün için buralarda ama sayın başkanımın da dediği gibi inanç her şeyi götürecektir. Muğlasporumuz Mavidağ ile özleştirerek çok güzel yerlere getirebileceğimize eminim” dedi.
Vali Güvençer ise tarlada izi olmayanın harmanda gözünün olmaması gerektiğini söyleyerek, “Muğlaspor bizim ortak sevdamız. Eğer bir gün Muğlaspor şampiyonluk gecesi düzenleyecek ise, bugün ben burada olmazsam, şampiyonluk gecesinde de olmamam gerekiyor. Muğlaspor yeni dikilmiş bir fidan değil. 1967 yılından bu yana var olan bir kulüp. Muğlaspor’a destek veren Merpez ailesini kutluyorum” dedi.
Sponsorluk sözleşmesi Vali, Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Yardımcısı ve Spor İl Müdürü nezaretinde Kulüp Başkanı Eminer İçten ile Merpez ailesi arasında imzalandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Ayhan Tuncal 18 Kasım 2013 / 22:57

TEŞEKKÜRLER MAVİDAĞ SU GİBİ AZİZ OL ;YILLARDIR MUĞLA DA KAZANIP KURUŞ VERMEYENLERİN KULAĞI ÇINLASIN………