Muğlaspor Kulüp Başkanı Beyimoğlu: “Hiç kimseye verilemeyecek hesabımız yok”

Bu haber 09 Ağustos 2015 - 19:19 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

muglaspor632415615615Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile kulüp bünyesinde faaliyet gösteren branşlar hakkında bilgiler verdi.

İlkay Yıldız

Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile kulüp bünyesinde faaliyet gösteren branşlar hakkında bilgiler verdi.

Muğlaspor Kulübünün 9 uluslararası branşta yaklaşık bin 500 kişiye spor yaptırdığını, bugüne kadar ülke futboluna ve sporuna başarıları ile adını altın harflerle yazdırdığını ifade etti. Muğlaspor’un tüm hesaplarının şeffaf olduğunu ve hiç kimseye verilemeyecek hesapları olmadığını dile getiren Başkan Beyimoğlu, kulüp hesaplarının kendilerine destek olan ilimizin belediye başkanlarının bilgisine her ay düzenli olarak sunulduğunu kaydetti.

Muğlaspor’un ilimizin adını taşıyan kentimizin en büyük tanıtım markası olduğunu belirten Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, “Muğlaspor kurulduğu günden bu yana il genelinde tüm gençliğimize spor yaptıran ilimizin en önemli sosyal kurumlarındandır. Muğlasporumuz şu anda 9 uluslararası branşta yaklaşık bin 500 kişiye spor yaptırırken, bu branşlarda elde edilen ulusal başarılarla ilimizin adını tüm Türkiye’ye gururla duyurmaktadır. Futbol branşında yıllarca profesyonel liglerde başarıyla mücadele eden Muğlasporumuz Rıdvan, Sercan, Fevzi, Tayfun gibi futbolcularımızı yetiştirerek ülke futboluna armağan etmiştir. Ayrıca son yıllarda alt yapımızdan yetişerek şu anda profesyonel liglerde Muğla’mızı gururla temsil eden Taylan Antalyalı, Berkay Yüksel ve Ozan Sol gibi futbolcularımız da gurur kaynağımız. Muğlasporumuz geçtiğimiz yıl ligi 3. sırada bitirerek önemli bir başarı elde etmiştir. Bu sezon önsesi de futbol takımını oluştururken çok sayıda profesyonel futbolcu kulübümüzü tercih ederek Muğlasporumuzun büyüklüğünü bir kez daha ispatlamışlardır. Bu sezonki kadromuzda bulunan ve daha önce Beşiktaş’ta forma giymiş olan Kemal Akbaba gibi futbolcularımız Muğlasporumuzu büyük kulüp olduğu için tercih etmişlerdir. Şu anda Yatağan’a bağlı Bencik Beldesinde çalışmalarına devam Okçuluk Takımımız ise çok sayıda Türkiye rekorları kırarak ilimize Türkiye Şampiyonlukları kazandırmışlardır. Ayrıca Voleybol Erkekler Takımımızın tamamı Yatağan’a bağlı Madenler beldesinden, genç kızlar takımımız Denizli sınırındaki Gazeller mahallesinden oluşuyor. Ayrıca futbol spor okulumuz Ula ilçemize bağlı Akçapınar Mahallesinde hizmet vermektedir. Yani kısacası Muğlasporumuz sadece il merkezimizin değil tüm Büyükşehrin kulübüdür” dedi.

Beyimoğlu açıklamasında kulübün tüm branşlarda yılda yaklaşık 2 milyon liralık harcaması olduğunu belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.