Muğlaspor çim hokeyi takımı için ilk adım atıldı

Bu haber 04 Ağustos 2018 - 13:59 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

9 uluslararası branşta liglerde mücadele eden Muğlaspor Kulübü çim hokeyi branşında da mücadele etmek için ilk adımı attı.

Muhittin Direk

9 uluslararası branşta liglerde mücadele eden Muğlaspor Kulübü çim hokeyi branşında da mücadele etmek için ilk adımı attı.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, Muğla’da çim hokeyini başlatan ve bugünlerde milli takıma oyuncu verecek düzeye getiren Egenin Yıldızları Takımı ve Milli Takım Baş Antrenörü Serkan Şen ile Egenin Yıldızları Kulübü Başkanı Yusuf Işık ile bir araya gelerek Muğlaspor Çim Hokeyi takımının Süper Ligde Mücadele etmesi için ilk adımı attı.

Kulüp binasında düzenlenen toplantıda Muğla’da bu işe gönül ve emek veren Antrenör Serkan Şen ve Egenin Yıldızları Kulübü Başkanı Yusuf Işık ile bir araya gelen Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, Muğlaspor Çim Hokeyi takımının oluşmasını kulüp olarak çok istediklerini söyledi.

Muğla’da çim hokeyi çalışmalarını başlatan ve bugünlerde milli takıma oyuncu verecek ve Çim Hokeyi Süper Liginde mücadele edecek takımı oluşturan Milli Takım Baş Antrenörü Serkan Şen, Süper Lig Takımı Egenin Yıldızları Kulübü Başkanı Yusuf Işık ve bayan çim hokeycilerle bir araya gelen ve bu branş hakkında bilgi alan Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, “Çim hokey branşında son yıllarda ilimizde büyük başarılar elde ediliyor. Milli takımlarda çok sayıda Muğlalı sporcumuz mücadele ediyor. Ulusal ve uluslararası başarılar ilimize kazandırılıyor. Bizde kulüp olarak çim hokeyi sahalarında Muğlaspor formalı sporcuları görmek arzusundayız. Bu konuda bugün ilk adımı attık. Süper Ligde mücadele eden Egenin Yıldızları takımının Muğlaspor olarak ligde mücadele etmesi için gerekli prosedürleri başlattık. Kulübümüz ve ilimizdeki çim hokeyi camiası için hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.