Muğla’nın gururu oldu « Hamle Gazetesi

Muğla’nın gururu oldu

Bu haber 22 Aralık 2017 - 1:15 'de eklendi ve 1.020 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi Karate Takımı sporcusu Göksu Çelik İstanbul’da yapılan Uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası Yıldızlar Kategorisinde birinci olarak döndü. Aldığı başarılı sonuç ile Muğla’yı en iyi şekilde temsil eden genç sporcuyu ayağının tozu ile Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

Nazife Taşdelen

Menteşe Belediyesi Karate Takımı sporcusu Göksu Çelik İstanbul’da yapılan Uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası Yıldızlar Kategorisinde birinci olarak döndü.

İstanbul’da gerçekleşen ve 24 ülkeden bin 500 Sporcunun katıldığı Uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası’na Menteşe Belediyesi sporcusu olarak katılan Göksu Çelik, Yıldızlar kategorisinde rakiplerini tek tek yenme başarısı gösterdi. Turnuvada gösterdiği başarı ile kategorisinde birinci olan Göksu Çelik, Muğla’nın gururu oldu.

Gümüş’ü ziyaret etti

Turnuvanın tamamlanmasının ardından Muğla’ya dönen genç şampiyon ayağının tozu ile Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

Şampiyon sporcuyu tebrik eden Başkan Gümüş, “Belediyemizin karate takımı sporcusu olan Göksu, küçük yaşına rağmen elde ettiği başarılar bizleri ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında en iyi şekilde temsil ediyor. O’nun bu başarısı bizleri de mutlu ediyor. Ümit ediyorum ki milli takımlar düzeyine gelerek, sadece bizleri değil ülkemizi de en iyi şekilde temsil edeceği zamanlar gelecektir. Göksu’yu, Antrenörünü ve elbette ona her zaman destek olan ailesini kutluyorum. Bizlerde Menteşe Belediyesi olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.