Muğla’nın değişimini konuştular « Hamle Gazetesi

Muğla’nın değişimini konuştular

Bu haber 19 Mayıs 2013 - 22:19 'de eklendi ve 911 kez görüntülendi.

muglanindegisiminikonustular123134565431AK Parti Muğla Milletvekili Prof.Dr.Yüksel Özden, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çelebi ile Muğla 2000 Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
Haber Merkezi
Toplantıda konuşan Milletvekili Özden, Muğla’nın artık değişim istediğine işaret ederek, “Biz Büyükşehir seçimlerine Muğla’nın bu değişim talebini değerlendirerek çalışıyoruz. Dünya’da ve Türkiye’de önemli bir değişim süreci yaşanıyor. Dünya ve Türkiye değişirken Muğla’da değişime ayak uydurmak istiyor. Vatandaşlarımızın bu yönde iradelerini ortaya koymalarından mutluluk duyuyorum” dedi.
Özden, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz Muğla’da yaşayan insanların yaşadıkları kente sahip çıkmasını istiyoruz. Benim Muğla’nın menfaatlerinden başka derdim yok. Türkiye artık son dönemde oyun kuran bir aktör olarak rol almaya başladı. Türkiye kendi meselelerini çözdükçe daha da güçlendi. Yaşanan bu değişim sürecini görmemek imkânsız. Kentimizde de önümüzdeki süreçte güzel şeyler olacağına inanıyorum”
Muğla 2000 Derneği Başkanı Akif Giray ise derneklerinin siyaset üstü bir yapıya sahip olduğunu anlatarak, “Biz de Muğla’nın meselelerini sizlerle konuşmaktan mutluyuz. Hepimizin amacı Muğla’ya ve geleceğine sahip çıkmak. Üyelerimizle sık sık kentin geleceğini konuşuyoruz” diye ifade etti.
Konuşmaların ardından kentin sorunları ele alındı ve Özden, Muğla 2000 Derneği üyelerinin sorularını yanıtladı.
Toplantı, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi. AK Parti Muğla Milletvekili Prof.Dr.Yüksel Özden, gün içinde Milas, Yatağan ve Kavaklıdere’de vatandaşlarla bir araya gelecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.