Muğlalı şoförler Serpil’i unutmadı

Bu haber 23 Şubat 2018 - 0:15 'de eklendi ve 2.369 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde belediyeye ait halk otobüslerinde gönüllü olarak hosteslik yapan, adına park açılan, kent merkezine heykeli dikilen ve geçtiğimiz günlerde cenaze aracının çarpması sonucu hayatını kaybeden 76 yaşındaki Serpil Dağdelen’i Muğlalı şoförler unutmadı. Menteşe’de özel halk otobüsü şoförleri Serpil Dağdelen için lokma döktürdü.

Muhittin Direk

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde belediyeye ait halk otobüslerinde gönüllü olarak hosteslik yapan, adına park açılan, kent merkezine heykeli dikilen ve geçtiğimiz günlerde cenaze aracının çarpması sonucu hayatını kaybeden 76 yaşındaki Serpil Dağdelen’i Muğlalı şoförler unutmadı. Menteşe İlçesi’nde denetimli özel halk araçlarının sahibi olan 22 şoför,  Serpil Dağdelen için kent merkezindeki otobüs duraklarında lokma dağıtıldı.

Şoförler adına konuşan Mehmet Cerim ve Kemal Devişen “Kentimizin sevilen isimlerinden biri olan Serpil Dağdelen, ablamız bizim fahri hostesimizdi. Ani kaybı hepimizi çok üzdü. Kendisini unutmadık. Bizde denetimli halk otoları adına 22 şoför arkadaşımızla beraber Serpil Dağdelen için lokma döktürdük. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.