Muğlalı kuaförler Milli Takım seçmelerine gidiyor

Bu haber 04 Nisan 2015 - 1:15 'de eklendi ve 775 kez görüntülendi.

muglaliTürkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu tarafından ilk kez oluşturulacak milli takım için 7 bölge ve 11 ilde düzenlenen ‘Türkiye Kuaförünü Seçiyor’ yarışması Ege Bölge etabı yapıldı. ‘Türkiye Kuaförünü Seçiyor’ Ege Bölge etabında Fantezi Topuz dalında Ege Bölgesi üçüncülüğünü Muğla’dan Erol Kamar, Salon Topuz dalında Ege Bölgesi ikinciliğini Gökhan Yunus İnce kazandı.

Mert Can Kaymak

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu tarafından ilk kez oluşturulacak milli takım için 7 bölge, 11 ilde düzenlenen ‘Türkiye Kuaförünü Seçiyor’ yarışması Ege Bölge etabı yapıldı. Türkiye Kuaförünü Seçiyor” sloganıyla gerçekleştirilen organizasyonda, 2015’in saç modelleri de tanıtıldı. Yarışmada Fantezi Topuz dalında Ege Bölgesi üçüncülüğünü Muğla’dan Erol Kamar, Salon Topuz dalında Ege Bölgesi ikinciliğini Gökhan Yunus İnce kazandı.

İzmir Bayraklı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışma Erkek Berberleri Yarışması, Bayan Kuaförleri Kesim Renklendirme Yarışması, Bayan Kuaförleri Salon Topuz Yarışması, Bayan Kuaförleri Yüksek Fantezi Yarışması, Gelin Makyajı Yarışması, Show Makyajı Yarışması, Bayan Kuaförleri Tesettür Yarışması kategorilerinde gerçekleşti. Yarışmacılar, yarım saat içerisinde modelleri üzerinde hünerlerini sergiledi. Yarışmalarda, Fantezi Topuz dalında Ege Bölgesi üçüncülüğünü Muğla’dan Erol Kamar, Salon Topuz dalında Ege Bölgesi ikinciliğini Gökhan Yunus İnce kazandı.

Muğla Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Özcan Çolakkol, dereceye giren Muğlalı kuaförleri tebrik ederek gurur duyduğunu ifade etti. Çolakkol, “Yarışmanın Ege Bölgesi etabının yanı sıra, İstanbul’da Haziran ayında gerçekleştirilecek olan finalin ardından A Milli Takım ve Genç Milli Takım oluşturulacağını ve Muğla’dan” Fantezi Topuz” dalında Erol Kamar, “Salon Topuz” dalında Gökhan Yunus İnce’nin, İstanbul’da yapılacak olan A milli takım ve genç milli takım finaline gitmeye hak kazandı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.