Muğla’daki Bayramlaşmalar

Bu haber 18 Haziran 2018 - 1:18 'de eklendi ve 757 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, Muğla, Milas, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerindeki bayramlaşmalar görülmeye değerdi. AKP, CHP, MHP ve İyi Parti’nin yöneticileri partililerle birlikte değişik partilere gidip bayramlaşma yapmaları Muğla adına ayrı bir güzellikti. Hele Muğla ve Milas’taki parti binalarına değişik partilerin yöneticileri gelip bayramlaşma yapmaları yarınlar için bir güzellik olduğunu gösterdi.

Sevgili okurlarım, Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti milletvekilleri ve milletvekilleri adayları bayram günü olmasına rağmen çok sayıda esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundular. Almış olduğum telefon konuşmasındaki bilgi doğrultusunda AKP Milletvekili Hasan Özyer sanki yeniden milletvekili seçilecekmiş gibi parti yöneticileri ile birlikte yapmış olduğu çalışmalar partisi adına ayrı bir güzellikti. Yatağanlı olan Ak Parti Kadın Kolları Başkan İnşaat Mühendisi Ümmühan Toksöz’de Muğla’nın yakın ilçelerine gidip bayramlaşmada bulunmuş. Bu da yine ayrı bir güzellikti.

Sevgili okurlarım bu bayramda ayrı bir güzellik vardı. Bürokratından tutun siyasilere hepsi güler yüzlülükle bayramlaşma merasiminde bulundular. Hele Muğla’nın saygın hanımefendiliği ile tanıdığımız Vali Esengül Civelek’in bayramlaşmasına ne diyeceksiniz kutlamaktan başka. Türkiye’miz genelinde tam anlamıyla birlik ve beraberlik olur da herhangi bir olay çıkmamış olur. O nedenle tüm Muğlalıların geçmiş bayramını kutluyorum sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.