Muğla’da Zekai Alper Sevgisi « Hamle Gazetesi

Muğla’da Zekai Alper Sevgisi

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 3:28 'de eklendi ve 1.192 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazım Muğlalıların yakinen tanıdığı sevip saydığı renkli bir ismin siyasette tırpan yediği yani benim bahsettiğim isim Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Zekai Alper sessizliği ve efendiliği il genelinde kendini kabullendiren Demokrat Partisinden İyi Parti’nin ikinci sırada yer aldı diye konuşulunca Muğla ve ilçelerinden çok sayıda partili partisiz vatandaş memnun olup Sayın Alper’i kutlamışlardı. Daha sonra ne oldu biliyor musunuz, bunun adına siyaset derler ya hakikaten siyasetin içinde bırakın ilçe ve illerde olup biteni Ankara’da Genel Merkezlerde de entrikalar dönebiliyor. Bu dönen entrikalar her partide olduğu gibi İyi partinin milletvekili adayı Zekai Alper’e dönüşmesi Muğla’da bir infilak yarattı.

Sevgili okurlarım, hemen hemen partilerin çoğu temayül yoklaması yapıyorlar ama maalesef temayül yoklamasından en çok oyu alanlar milletvekili sıralamalarında en sonlara konuluyorlar. Bizlerinde çok sevdiği değer verdiği dürüst bir insan olan aynı zamanda da dürüst bir siyasetçi olan Zekai Alper temayül yoklamasında değil de İyi Parti’nin hışmına uğrayan bir isim. Hal böyle olunca Zekai Alper’e yapılan bu oyundan sonra çok sayıda Muğlalı seçmen intikam alırcasına değişik partilere oy vereceklerini alenen söyleyebiliyorlar.

Sevgili okurlarım, önceki gün Muğla’nın değişik yerlerinde konuşulan tek konu Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Zekai Alper Muğla’da böylesine değerli bir ismin İyi Parti’de harcanması İyi Parti’ye zarar verir diye konuşuyorlar. İşte böylesine iyi niyetli bir isim olan İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Zekai Alper’e şöyle bir soru sordum: Sayın Alper nedir bu senin milletvekilliği sonucu diye sorduğumda Sayın Alper şimdilik sessiz kalmayı yeğlediğini söyledi. Bizden söylemesi; Muğla genelinde Demokrat Partisine gönül verenler acaba şimdi ne yapacaklar sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.