Muğla’da üretim tatbikatı

Bu haber 29 Kasım 2017 - 0:10 'de eklendi ve 443 kez görüntülendi.

Muğla Orman İşletme Müdürlüğündeki Üretim tatbikatı Muğla Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan Kozağaç Mevkii 96 Nolu bölmede gerçekleştirildi.

Metin Karakoç

Muğla Orman İşletme Müdürlüğündeki Üretim tatbikatı Muğla Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan Kozağaç Mevkii 96 Nolu bölmede gerçekleştirildi. Tatbikata Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Önder Sermet, Muğla Orman İşletme Müdürü Tayfur Kazakoğlu, Orman İşletme Şefleri, Orman Muhafaza memurları, üretimde çalışan orman personel ile kooperatif başkanları katıldı.

Gerçekleştirilen Üretim tatbikatında damgada dikkat edilecek hususlar, üretimde verimliliği arttırma, standartlara uygunluk, kaliteli üretim, ürün zayiatlarının en aza indirilmesi ile iş sağlı ve güvenliği konuları anlatılarak uygulamalı olarak tatbik edildi. Yapılan uygulamalarda üretime konu edilen ağaçlar üzerinde kesme ve boylama teknikleri gösterildi. Ayrıca tatbikatta piyasanın isteklerine göre standardizasyona da dikkat edilerek kesilen ağaçtan en yüksek verimliliğin nasıl sağlanacağı uygulamalı olarak anlatıldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.