Muğla’da Serbest Orman Mühendislerine eğitim

Bu haber 04 Ocak 2014 - 10:36 'de eklendi ve 740 kez görüntülendi.

mugladasebestormanmuhendisleri51145342Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde, Muğla ve Aydın’da görev yapan serbest Orman Mühendislerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Haber Merkezi
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanında görev yapan serbest Orman Mühendislerine yönelik bilgilendirme ve eğitim semineri düzelendi. Muğla Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan eğitime 18 serbest Orman Mühendisi katıldı.
Muğla Orman Bölge Müdür Vekili Vedat Dikici başkanlığında yapılan eğitim toplantısında Orman Kanununun 16, 17 ve 18. maddesi gereği verilen izinler başta olmak zere piknik ve mesire alanları, özel ağaçlandırma konuları ile dikili ağaç satışı konularında bilgilendirme yapıldı. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu ve serbest Orman Mühendislerinin teşkilattan beklentileri üzerinde değerlendirmeler yapıldı.
İzin İrtifak Şube Müdürü Hasan Girgin, Ağaçlandırma Şube Müdürü Nuri Demirel, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Fedai Erdemli, Odun Dışı Ürünler Şube Müdürü Yüksel Yanmadık ve Muğla Orman İşletme Müdürü Ali Yapmış eğitim ve bilgilendirme toplantısına katıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.